Kişisel Gelişim Bilgi Paylaşım

  1. Anasayfa
  2. ÜNLÜ SAÇ TASARIMCISI POYRAZ YILMAZ KİMDİR? POYRAZ YILMAZ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

ÜNLÜ SAÇ TASARIMCISI POYRAZ YILMAZ KİMDİR? POYRAZ YILMAZ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Admin Admin -
5 0

Ünlü saç tasarımcısı Poyraz Yılmaz kimdir? 2004 yılında mesleğiyle tanışan Yılmaz hakkında sık sık araştırma yapılmaya başlandı. Yılmaz hakkında merak edilen her şeye bu haberde yer verdik.

22 Şubat 1991 yılında Ankara’da dünyaya gelen Yılmaz, kuaförlük mesleğiyle henüz 13 yaşındayken tanıştı. 2004 yılında kuaförlük mesleğiyle tanışan Poyraz Yılmaz çekirdekten yetişme kültürü ve otoritesiyle kuaförlük mesleğini öğrenmeye başladı.

Öğrenmeyi ve gelişmeyi ön planda tutan Yılmaz, yurt içinde ve yurt dışında aldığı sektörel eğitim ve gelişim programlarına sürekli katılım sağlayarak kariyer hayatını profesyonel noktaya taşıdı.

Mesleğiyle alakalı katıldığı yarışmalarda derece alarak birçok ödüle ve “2020 CMC HAİRCUT” yarışmasında “DÜNYA OSCAR KUPASI” kaldırarak başarısını taçlandırdı.

Meslek hayatında ki 19 yıllık tecrübesine ek aldığı akademik eğitimlerle birlikte “PROFESYONEL HAİRCUT EĞİTMENİ” olarak meslektaşlarına öncülük etmektedir.

Farklı şehirlerden de tanınmış özel müşteri potansiyeli olan Poyraz Yılmaz, kariyer hayatını Ankara’nın Etimesgut ilçesine bağlı Elvankent semtinde üstün başarıyla devam ettirmektedir.