Theta Healing Eğitmeni Nasıl Olunur?

Editor

Popüler Üye

İtibar:

Theta Healing Eğitmeni Nasıl Olunur?

Theta Healing şifa ve meditasyon yöntemini hiç duydunuz mu? Duymadıysanız da belki artık öğrenme zamanınız gelmiştir. Tüm dünyada son yıllarda çok dikkat çekici bir şekilde yayılan Theta Healing eğitmeni nasıl olunur diye merak ediyorsanız da bu yazıda bazı bilgiler bulabilirsiniz.

Theta Healing Nedir?

Theta Healing temel olarak bir hayata bakış açısıdır diye tanımlayabiliriz. Sizi etkileyen ve bilinç altınızın derinliklerine ittiğiniz ve beyninizi sizin kontrolünüz dışında etkileyen sorunlardan bu yöntemle birlikte kurtulabilirsiniz. Theta Healing diğer meditasyon yöntemlerine benzer ve asıl olarak kişinin kendini açığa çıkarmasını ve içine attığı sorunları defetmesini sağlar. Ama bu yöntemin aynı zamanda farklı bir bilimsel açıklaması da vardır.

Theta Healing Yöntemi ve Eğitimi

Dileyen herkes bu meditasyon yöntemini rahatlamak için yaptırabilir. Gerçekten başarılı geçen bir kaç seanstan sonra farklı bir beyin dalgasına ulaşarak kendi hayatına ve kendi sorunlarına farklı bir şekilde bakabilir. Ancak siz bu işin eğitmeni olmak istiyorsanız daha farklı bir eğitimden de geçmelisiniz. Hem ülkemizde hem de daha farklı pek çok ülkede bugün Theta Healing eğitimleri veriliyor. Bu eğitimler sayesinde pek çok kişi de Theta Healing eğitmeni oluyor.

Theta Healing Eğitimi Neleri Kapsıyor?

Theta Healing eğitmeni olmak çok da kısa sürmüyor ve çok da basit aşamalardan geçmiyorsunuz. Öncelikle DNA yapısı ve beyin dalgalarımız konusunda bir eğitim alıyorsunuz. Bu eğitim sırasında Theta Healing'in genel felsefesi ve bilimsel boyutunu da öğrenebilirsiniz. Şöyle ki bu yöntem aslında sizi farklı beyin dalgalarına ulaştırıyor. Bu dalgalar sayesinde de tamamen olaylara farklı bakan yepyeni bir karaktere dönüşebiliyorsunuz.

Ayrıca DNA kısmı önemli çünkü siz sorunlarınızdan arındıkça sizinle aynı DNA'yı taşıyan aile fertleriniz de bu aydınlanmadan nasibini alıyor. Hatta yöntem insanlara ruh eşini bulma ve tanıma gibi bir fırsat da sunuyor. Ama bundan önce sizin kendinizi daha yakından tanımanız için bazı yollar sunuyor.

Kas Eğitimi

Theta Healing eğitmeni olmak isteyen bir kişi kas eğitimi adlı bir süreçten de geçiyor. Bu eğitim sırasında hastaların kaslarını nasıl takip etmesi gerektiğini öğreniyor. Çünkü eğitmenler ve Theta şifacıları hastalarla terapi sırasında kasları sayesinde iletişim kuruyor.
 
Üst