Theta Healing Eğitimleri Nelerdir?

Editor

Popüler Üye

İtibar:

Theta Healing Eğitimleri Nelerdir?

Birçok kişinin merak ettiği theta healing son yıllarda oldukça popüler duruma gelmiştir. Theta healing tekniği ile bakış açımız tamamen değişmektedir. Peki, Theta Healing nedir ve Theta Healing eğitimleri nelerdir? Birçok vatandaş bunu merak ediyor.

Theta Healing Nedir?

Theta Healing bir meditasyon yöntemidir. Geçmişteki olumsuz deneyimleri, önümüzdeki engelleri yapılandırır. Olumsuz durumları olumlu hale getirmemize yardımcı olur ve pozitif bir ruh hali sağlar.

Hangi Konularda Theta Healing Uygulaması Alınır?

Theta Healing eğitimi için her bireyin ihtiyacına göre eğitim programı belirlenir. Kişinin değiştirmek istediği konular, aşk, para, iş, kilo, aile yaşamı, sınav, kariyer gibi konular seçerek çözüme ulaşılması için uygulamaya geçilir.

Theta Healing Özellikleri Nelerdir?

Theta Healing'in kişiye birçok fayda sağlar.

Özellikleri arasında ise;

• Fiziksel rahatlama sağlar.
  • Zihin açıklığını geliştirir.
  • Sözel beceri geliştirir.
  • Kaygı ve endişeyi azaltır.
  • Stresi azaltır.
  • Beynin iki tarafının da çalışmasını sağlar.
  • Endişeyi giderir.
Theta Healing'in bu özellikleri ile kişi daha mutlu ve refah bir hayat sürer.

ThetaHealing Uygulaması Nasıl Yapılır?

Theta Healing uygulaması kişinin tercihine göre yüz yüze veya internet üzerinden yapılabilir. Theta Healing sertifika sahibi kişiler internet üzerinden uygulama yaptığı takdirde internetten de yararlanılabilir. Uygulama süresi kişiden kişiye değişiklik gösterir. Derin inanç sisteminin değişmesi her insanda farklı olduğundan dolayı herkese farklı uygulama süreleri belirlenir.

Theta Healing Uygulamasına Nasıl Hazırlanılır?

Theta Healing uygulamasına daha sağlıklı başlamak için bir kaç adım vardır.

Bunlar;

• Bol su içerek vücudun su oranının yüksek olmasını sağlamak
  • Olumlu tutum ve niyet içerisinde olmak. Pozitif olmak
  • Çalışmak istediğiniz konu için net olmak
  • Sorunu net olarak belirlemek
Sorunun ne olduğunu belirlemek ve soruna odaklanarak çözüleceğine inanmak Theta Healing uygulamasında daha hızlı bir sonuç almak için çok önemlidir. Çözüm odaklı ve pozitif olmak hızlı sonuç almak için gereken en önemli etkendir.