Özgürlüğe ilk adım eğitimi

halitcetintas

Popüler Üye

İtibar:

Kendini Parlat Sisteminin giriş eğitimi olan Özgürlüğe ilk adım Eğitimine katılan birinin hayatı boyunca uygulayabileceği 3 önemli aracı olur.

Arındırma satırları; bilinçaltını çok hızlı bir şekilde temizleyen, zihindeki yolları bilişsel ve enerjetik olarak değiştiren, sistemin en önemli farkındalıkla değişim ve dönüşümünü gerçekleştiren aracıdır. Arındırma satırı, enerjiyle kodlanmıştır ve kişi izin verdiği anda değişim ve dönüşümü anında gerçekleştirir.

Nur meditasyonu; kişinin kendini 5 dakikada An'a getirmesini, huzurlu, sağlıklı ve mutlu hissetmesini ve olmasını sağlayan sistemin en güçlü meditasyonudur

Timüs bezini aktif etme; Timüs bezi farkındalığın merkezidir ve timüs bezini aktifleştirerek hayatınızda her şey ile olan farkındalığınızı çok hızlı bir şekilde geliştirirsiniz. Farkında olmak sizi hem An'da tutar hem de hayatınızda işe yarar seçimler yapmanızı sağlar.

Eğitim kitapçığı 51 sayfa olup bir çok konu ve bunlarla ilgili arındırma satırlarını içerir. 8 saat boyunca yapılan arındırma satırları ve meditasyonlarla daha henüz eğitimde değişir ve dönüşürsünüz, bilinçaltınız ve enerjiniz temizlenir. Özgür ol eğitiminde öğrenilen Nur seansı uygulaması alırsınız. Eğitimin ardından, ilk günden itibaren hayatınızdaki değişim ve dönüşümün etkilerini hem siz hem çevrenizdekiler görmeye başlarsınız.

Moderatörün son düzenlenenleri: