Nasıl Access bars eğitmeni olunur?

halitcetintas

Popüler Üye

İtibar:

Access Conciousnness da eğitmenlere kolaylaştırıcı denilir. İlk seviye eğitmenlik, Access Bars Kolaylaştırıcılığıdır.

Access bars kolaylaştırıcısı (BF olarak kısaltılır, bars kolaylaştırıcısı anlamına gelir) olmak için 3 farklı bars kolaylaştırıcısından eğitim alınır ve Access conciousnness web sitesinden 250 dolar yıllık ücret ödemesi yapılarak Bars kolaylaştırıcısı olunur. Bars kolaylaştırıcısı olduğunuz andan itibaren 1 yıl boyunca bars eğitimleri vermeye devam edebilirsiniz.

Bars eğitimlerinin ücretleri 2021 yılı için 1800 tl dir. Eğitimi 2. ya da 3. kez aldığınızda yarı ücret yani 900 TL ödersiniz.

Bars kolaylaştıcısı olmanın başlangıç bedeli

1.Eğitim 1800 TL

2.Eğitim 900 TL

3.Eğitim 900 TL

Yıllık kolaylaştırıcı ücreti 250 dolarx8.60(dolar kuru) = 2150 TL

Toplamda 5750 TL dir..

1 yılın sonun da Bars kolaylaştırıcılığınızı yenilemek için Access the Foundation eğitimine katılmış olmanız zorunludur (2021 fiyatı 8300 TL dir) ve yeniden yıllık 250 dolar ödeyerek eğitmenliğinizi yenilersiniz.

Access consciousness da BF olarak eğitimler vermeyi sürdürmeniz için her yıl bir Foundatio ya da ileri seviye eğitim alma zorunluluğunuz vardır.

Yıllık olarak kolaylaştıcılığınızı yenilemenin bedeli de 8300TL(fundation ücreti)+ 2150 TL (yenilme ücreti) toplamda 10450 TL tutmaktadır.

Ücretler 2021 yılı verilerine göredir.