Bioenerji seanslarında yakından ya da uzaktan seans yapılması arasında fark var mıdır?

Editor

Popüler Üye

İtibar:

Hayır, uzaktan ya da yakından seansın etki farkı yoktur. Enerji çalışmaları yakından da uzaktan da aynı etkiyi gösterir.

Senasların online olarak uzaktan yapılabilmesi şehirlerarası ve uluslararasında insanlarla çalışmamızı kolaylaştırıyor. Aynı zamanda insanların evlerinde ya da işyerlerindeyken seans alabilmelerini sağlayarak, zamanın da daha etkin kullanılmasına olanak tanıyor.

Enerji çalışmaları alanda gerçekleşir ve fiziksel bedene tezahür. Çalışmanın yapıldığı yer fiziksel beden değildir.

İnsanlar alışkanlık gereği kendilerini çalışma yapılan mekana gitmek zorunda hissederler fakat böyle bir zorunluluk yoktur. Enerji çalışması siz dünyanın öbür ucuna gitseniz, hatta güneş sisteminin öbür ucuna gitseniz bile anında çalışır ve bioenerji uzmanı çalışmayı aynı etkinlikte sürdürür. Burada önemli olan bioenerji uzmanın kapasitesi ve yetenekleridir.

Bazı uygulayıcılar aldıkları eğitimler gereği uzaktan uygulama yapamamaktadırlar. Bunları benim uyguladığım ve öğrettiğim çalışmaların dışında tutuyorum.

Bir enerj çalışmasındaki en önemli etken, rahatsız olan kişinin rahatsızlıktan iyileşmeye olan istekliliğidir. Bioenerji uzmanı çalışmasını gerçekleştirir, iyileşmeye engel olan blokajları kaldırır ve beden kendisini iyileştirir.
 
Üst