Bioenerji seansından fayda almak için inanmak gerekir mi?

Editor

Popüler Üye

İtibar:

Merhaba.
Bu yazı da bioenerji seansının etkisini değiştiren bazı konulardan bahsedeceğim. sıkça sorulan sorulardan biri, '' Hocam inanmak gerekir mi?''

Bioenerji seanslarından fayda almanız için bioenerjye inanmanız gerekmez. Bir bioenerji seansının etkisini belirleyen tek etken kişinin iyileşmeye olan istekliliğidir. Kişi mevcut durumdaki rahatsızlığından iyileşmeye ne kadar istekliyse o kadar etkili sonuçlar elde edilir. unutulmamalıdır ki kişiyi iyileştiren, kendi gücüdür ve iyileşme isteğidir. kişi iyileşmeye ne kadar istekliyse o kadar güçlü enerji akışı olur.

Kim iyileşmek istemezki diye sorabilirsiniz burada. İnsan neden bir rahatsızlıkla yaşamak ister ya da iyileşmek istemez.

Rahatsızlığa eşlik eden ikincil kazançlar vardır. Kişi rahatsızlığın ortaya çıkardığı durumlardan kazanımlar elde ediyordur. ilgi görüyordur, sevgi görüyordur, kendisini ilgenilmiş önemli hissediyordur. Özellikle insanlar yaşlandıkça sevdikleri daha fazla yanlarında olsunlar diye iyileşmek istemezler. onların gerçek şifası sevenleri tarafından ilgi görmek ve önemsenmektir. O zaman hastalıklarına tutunmayı bırakabilir.

yine öfkeli stresli gergin insanlar bu durumları başka insanların kendi alanlarını ihlal etmelerine engel olmak ve kendi bireyselliğini gerçekleştirebilmek için kullanabilirler mesela. bu durumda kişinin bu durumu bırakabilmesi için kendi bireyselliğini daha uyumlu bir şekilde gerçekleştirebilmeyi öğrendiğinde bu durumlardan özgürleşebilir. Aslında görünenin ardında görünmeyen nedenlere farkındalık getirildiğinde, enerji dengelenmesi ve güncellenmesi çok daha kolay olur ve böyle farkındalıklara sahip olmanız durumunda, rahatsızlıklarınız bir daha asla tekrarlamaz.

Unutulmamalıdır ki hayattaki her durum bir ihtiyaçtan ötürü açığa çıkar ve hayattaki en iyi tedavi farkındalıktır.

Sevgiler

Halit Velid Çetintaş
 
Son düzenleme:
Üst