Bioenerji nedir?

Editor

Popüler Üye

İtibar:

Bioenerji canlılık akımıdır. Allah'ın Hayy isminin tecellisidir ve hayat veren, canlılık veren enerjidir. İnsanı hayatın içinde canlı tutan, zinde, enerjik yapan bu enerjidir. Bu enerji gündelik yaşamınızda etkilendiğiniz şeylerden, çocukluk döneminde yaşadıklarınızdan, atasal karmalarınızıdan ve bağlarınızdan, yani yaşamınıza etki eden her şeyden etkilenir. Enerjinizi yükseltmek için bioenerji seansları, farkındalık çalışmaları bilinçaltı temizliği yöntemleri, temiz beslenme, bol su tüketme, iyi uyku, gevşeme teknikleri, fiziksel egzersizler, meditasyonlar yapılabilir.

Bioenerji çalışmalarının kapsamı, özellikle aura, çakralar ve beden üzerinde enerjiyi dengeleme ve blokajları temizleme, rahatsızlıkların iyileşmesine yardımcı olmaktır. Blokajlar giderilip kişinin yaşam enerjisi dengelendiğinde, kişinin rahatsızlığı her ne ise fiziksel, zihinsel ve ruhsal katmanlarda enerji akışı başlar ve iyileşmeye yardımcı olur.

Beden kendini iyileştirmek ve yenilemek üzere dizayn edilmiştir ve böyle çalışmaktadır. İnsan nasıl ki çmura girdiğinde üstü kirlenebilir, yaşam deneyimleri sonucunda alanında ve bedeninde blokajlar oluşabilir. Bu blokajlar bedenin kendini iyileştirmesini bloke eder. bloajlar kaldırıldığında, enerji yenden akmaya başlar ve beden kendisin iyileştirir.
 
Son düzenleme:
Üst