Kişisel Gelişim Bilgi Paylaşım

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel Bilgi
  4. »
  5. ÖZKAN ERDOĞAN

ÖZKAN ERDOĞAN

Başarılı ve yakışıklı Oyuncu Özkan Erdoğan 2024 yılına bomba gibi hazırlanıyor . 2024 yılında çok sık görecegimiz yakışıklı oyuncu.

Ekodijitalim Ekodijitalim -
153 0

Özkan Erdoğan  kimdir ?
28 mart 1998 sivas doğumlu olan Özkan Erdoğan  henüz 9 yaşında futbola başladı türk futbolunun altın çocuğu olarak adlandrılaran oyuncu 15 yaşından 19 yaşına kadar sürekli nükseden ciddi sakatlıklarından dolayı bırakmak zorunda kaldı 15 yaşında uzun bi süre Beşiktaşla idmanlara çıkan özkan sakatlıkların nüksetmesiyle Ümraniyespora gönderildi Beykoz1908 , Çengelköyspor, Akcaabat sebatspor , 1461 Trabzonspor, ümraniyespor gibi köklü camialarda bulunan oyuncu bir dönem alt yapıda valencianın gündemindeydi son çapraz bağı sakatlığından sonra artık futbol sayfası kapanan oyuncu oyunculuk ve modellik kariyeri artık başlamıştı modellik ve oyunculuk üzerine bir çok akademik eğitim alan oyuncu bu sektörde bulunduğu işlerde adından söz ettirmeye başlamıştı.

2022 de Top model üniverse ( evrenin en iyi modeli yarışmasında ) Halk oylaması 1.cisi olup dünyanın en fotojonik erkeği ödülünü aldı ve dünya finalinde Türk bayrağı açtı ve dünya podyumlarına kendini taşıdı Pahitayt, mucize çırak , yemin , dünya hali Bursanın ulularu gibi dizilerde rol alan Özkan Erdoğan  son olarak Hayrettin belgeselfilmde başrol olarak görev aldı.

hindistan ve arap ülkelerinde bir çok firmanın yüzü olan oyuncu son olarak Rexsonanın arabistan yüzü oldu küçük yaşlarda birçok duygu değişimi geçiren oyuncu oyunculukta geçmişinde yaşadığı futbolun iyi ve kötü anıları bana çok şey katıyor ve bu bana sanat dalında harika imkanlar yaratıyor.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir