Kişisel Gelişim Bilgi Paylaşım

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel Bilgi
  4. »
  5. Melisa Seda

Melisa Seda

Kan çiçekleri dizisine bomba transfer. Genç ve güzel oyuncu Melisa Seda kançiçekleri dizisine Azra karakteri olarak dahil oldu

Ekodijitalim Ekodijitalim -
0

Melisa Seda Kançiçekleri Dizisine Dahil Oldu

Kanal 7 ekranlarına gelen ; Unik Film ve Rains Pictures’in yaptığı , yönetmen koltuğunda Tolga Savu ve Reyhan F. Usta’nın oturduğu Kan Çiçekleri dizisine bomba transfer …

 

Melisa Seda
Meli Seda

Menajerimi Ara , Afilli Aşk gibi dizilerden tanınan oyuncu Melisa Seda Kan Çiçekleri dizisine transfer oldu . 2024 yılına hızlı giriş yapan başarılı ve genç oyuncu başrolünü Ahmet Kuralın yaptığı Gassal Dizisinin hemen ardından Kan Çiçekleri dizisinde Azra karakterine hayat verecek .

 

Melisa sedaSon iki yılın en popüler günlük dizisi olan Kan Çiçekleri Melisa Seda ile seyirciyi tanıştırmaya hazırlanıyor .

Melisa SedaKimdir ?

Model, sinema ve dizi film oyuncusu. 25 Mayıs 1996 , Eskişehir doğumlu. Tam adı Melisa Seda Güler. Babası Sadi Seda, Eskişehir Anadolu gazetesi yazarlarındandır. Katıldığı güzellik yarışmalarında “Yüz Güzeli” ve “Basın Güzeli” seçildi “Models of Eskişehir” adı altında düzenlenen güzellik yarışmasında üçüncü oldu.

2019 yılının popüler dizisi Menajeri Ara kadrosunda Sedef karakteri ile seyircilerin tanıdığı Melisa Sedason 4 yılda yer aldığı sinemalar ile de dikkatleri üzerine topladı .

Genç yaşı ve güzelliğinin yanısıra sergilediği başarılı performans ile dizi dünyasının ilgi odağı olan Melisa Seda uzun bir aradan sonra Tv’ye popüler dizi Kan Çiçekleri ile dönme kararı aldı .

Kariyerinin en verimli yılı olacağını savunan başarılı oyuncu şimdiden dikkatleri üzerine çekmeye başladı .

 

Melisa seda
Melisa seda

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir