Kişisel Gelişim Bilgi Paylaşım

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel Bilgi
  4. »
  5. Kahran Sinema

Kahran Sinema

Ekodijitalim Ekodijitalim -
106 0

Oyuncu kadrosunda ; Azim Şengül , Emre Kumuk , Hilal Yazıcının yer aldığı , yönetmen koltuğunda Ahmet Yaşar Gümüşün olduğu Apah Yapım ve Mert Yapım imzalı Kahran korku sineması 2022 yılında izleyiciyle buluştuktan sonra yurtdışından gelen tekliflerle, şimdi de Özbekistan , Rusya, Kazakistan gibi birçok ülkede Eylül ve Aralık ayında tekrardan vizyona gireceğini duyurdu.

Kahran sinema filminin konusu; gittiği ücra kasabada başına türlü olaylar gelen Mert’in hikayesini konu ediyor. Mert, eğitimini yurt dışında tamamlamasının ardından Türkiye’ye geri döner. Ücra bir Anadolu kasabasına gidecek olan Mert, dinlenmek için ücretsiz konaklayabileceği bir yer arar. Bir uygulama sayesinde iki kızın yanında kalacak yer bulan Mert, kızların dağ evine gittikten bir süre sonra tuzağa düştüğünü anlar. Mert’i öldürüp bir yere saklayan çete üyeleri, cesedi gömmek için geri döndüklerinde Mert’in cesedini bulamazlar. Bu durum üzerine kaçmaya hazırlanan çete üyeleri, ormanda yalnız olmadıklarını fark eder. İntikam arayışında olan Kahran cinleri oradadır.

 

FullSizeRender

Türk Korku sinemasının son dönemde en çok çıkış yapan yapımlarından olan APAH Yapım ve Mert Yapım yurtdışında da yine gerilim dolu ve geleceği parlak oyuncularıyla korku dolu bir seyire hazırlanıyor.

Yönetmen: Ahmet Yaşar Gümüş
Yapım Yılı: 2022
Yapım Yeri: Türkiye
Oyuncular: Azim Şengül , Emre Kumuk, Hilal Yazıcı
Yapım: Apah Yapım-Mert Yapım

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir