Kişisel Gelişim Bilgi Paylaşım

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kişisel Gelişim
  4. »
  5. instagram reklam veremiyorum

instagram reklam veremiyorum

Ekodijitalim Ekodijitalim -
90 0

İnstagram Reklam Veremiyorum Sorunu Ve Çözümü, bir sorun oluştu sorunu instagram da hesap kapalı diyor, sponsorlu ve reels reklamı yapılamıyor, sosyal medya platformları arasında en sık kullanılan mecralardan olan İnstagram kullanıcıları için önemli bir sorun olabiliyor. Sponsorlu gönderiler kapsamında ürün veya hizmet tanıtımı yapacak olanlar çeşitli reklamlar hazırlayabilmektedir. Ancak bazı durumlarda kullanıcılar reklam verme sorunu ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Instagram Reklam Veremiyorum
instagram reklam veremiyorum,reklam hesabim kisitlandi

Bu türden sorunları çözmek için ise bazı yöntemler bulunuyor. Hazırladığımız methodlar ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.  Reklam verebilmeniz için en etkili teknik sorunlardan kurtulmanızdır. Eğer Instagram’da reklam veremiyorsanız, aşağıdaki sebeplerden birine neden olabilir : Instagram reklamınızın içeriği yasal olmayan, uygunsuz veya spam niteliğinde olabilir. Bu durumda Instagram, reklamınızı yayınlamamaya karar verebilir.

Instagram hesabınızın güncel bir ödeme yöntemiyle ilişkilendirilmediği için reklam veremeyebilirsiniz.Instagram, reklamlarınızı yayınlamak için yeterli bir hedef kitleye sahip olmadığını düşünüyor olabilir. Bu durumda, Instagram hesabınızın etkinliğini artırmak için çalışmalısınız.

Instagram, hesabınızın güvenilirliğini sorguluyor olabilir. Bu durumda, Instagram’ın güvenilirlik kriterlerini karşılamaya çalışmalısınız.Eğer Instagram reklam verememe sorununu aşmak istiyorsanız, öncelikle Instagram’ın reklam gösterim kurallarını okuyarak reklamınızın içeriğini ve hedef kitlenizi gözden geçirin. Ayrıca, ödeme yöntemlerinizi güncelleyin ve Instagram hesabınızın etkinliğini artırmaya çalışın.

Başlıca Reklam Hataları Nelerdir :

  1. Reklam Hesabım Kısıtlandı
  2. Provizyon Hatası
  3. Reklam Hesabı bulunamadı
  4. Tanıtımlar Devre Dışı
  5. Ödeme Yapılamadı

 

Instagram reklam veremiyorum hatası için güvenilir bir firma olarak monocollectif firmasını önerebiliriz. Referansları ve bu alanda olan yetkinlikleri göz önüne alındığında işlemlerinizi sorunsuz şekilde hallediyorlar.

 

Çözüm İçin ulaşabilirsiniz : https://www.monocollectif.com/instagram-reklam-veremiyorum

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir