Kişisel Gelişim Bilgi Paylaşım

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel Bilgi
  4. »
  5. Hakan Bulut

Hakan Bulut

Özellikle 2023 yılında kendini seyircilere ben buradayım diyerek iddialı bir şekilde başarılı performansları ile tanınan oyuncu Hakan Bulut

Ekodijitalim Ekodijitalim -
167 0

 

SEKTÖRDE SON YILLARDA ADINI ÇOK DUYDUĞUMUZ OYUNCU HAKAN BULUT KİMDİR ?


 

1986 yılında Ardahan’da dünyaya gelen oyuncu Hakan bulut ,2011 yılında Tiyatro hayatıyla birlikte oyunculuğa ilk adımını atmış oldu.Sanat okulunu bitirdikten sonra kamera önünde devam etmeye karar veren Hakan Bulut ,Atatürk üniversitesi Halkla ilişkiler bölümü son sınıf öğrencisidir.

Güncel projeleri;Yeşil vadinin kızı,Leylifer,Mucize çırak. Önceki projeleri;kurtlar vadisi pusu,Şampiyon,Karadayı,Baharı beklerken,Arka sokaklar,Yemin ,Esaret,Aşk ve Umut,Hicran,Canım Annem,Sen çal kapımı,şevkat yerimdar. Oyunculukta hedefi zirveyi görmek olan Bulut ,kendini kanıtladığını iddia ediyor.

 

En keyif aldığı işlerden Şevkat yerimdar projesinin onda ayrı bir yanı olduğunu da ekliyor. Çalışmalarını beğendiği Yönetmenlerden Bülent işbilen ve Gürsel Ateşten sevgiyle bahsediyor. İdol olarak gördüğü oyunculardan Çetin tekindor,Nur sürer,Mete horozoğlu,Haluk piyes olarak bahsediyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir