Kişisel Gelişim Bilgi Paylaşım

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kişisel Gelişim
  4. »
  5. Gül Hekim Kimdir?

Gül Hekim Kimdir?

Ekodijitalim Ekodijitalim -
99 0

Gül Hekim : Baba tarafı Türk Anne tarafı Mısırlı yarı melez.
Meslek olarak 25 yıldan fazla Usta öğretici Güzellik zumanı olarak birden fazla Estetik Doktorlarımız la çalışmış olup ayrı zaman da Marmara üniversitesi Onaylı Yaşam Koçudur kendisi.

Güzellik Uzmanlığını seçme sebebi kişilere varolan güzelliğinin yanısıra kendi yetenekleriyle kişilere doğal ve farklı güzelliklerini yansıtmakmış.

İkinci mesleği olarak Yaşam Koşluğunu seçmiş Zor ve bir okadar çaresiz geçen yılların için de Enerjisi ve yetenekleri ile varolup kendini keşfederek yeni hobiler edin miş.

Bunlar neler mi ?
2000 yılından beri kendisi sporun bir çok dalın da yer almış Tenis, Fitness Dans gibi ayrı zaman da Atta binmek ve Araba kullanmak gibi muhteşem hobiler edinmiş .

Yüzlerce insan tanımak farklı kişilerle fikir alışverişin de bulunmak bir de kendi yaşamış olduğu hayatteşrübesi Bir kadın olarak Aileden uzak koca dünya da kaybolmadan varolmak çok güzel bir duygu ve şans.

Geçmişte yapmış olduğu mesleklerden dolayı bir çok TV kanallarına çıkarak mesleki tecrübelerini sunmuş olup şimdiki dönemlerde de yılların için deki deneyim ve tecrübesini bir çok sosyal medya sayfaların da paylaşıyor.

Instagram

Kwai ve canlı yayınlarla mesleki deneyimlerini paylaşıyor endisi İstanbul’da ikamet etmek üzere boğa burcu Beşiktaşlı

Bir kadın olarak meteryallere tutunmak yerine kendi enerjisi ve yeteneklerine tutunduğu için zorlukların için de mutlu yaşadığı için kendisini çok şanslı ve bereketli hissediyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir