Kişisel Gelişim Bilgi Paylaşım

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel Bilgi
  4. »
  5. Elif Göktepe

Elif Göktepe

Başarılı Menajer Elif Göktepe Gelecekten Çok Umutlu

Ekodijitalim Ekodijitalim -
183 0

      ELİF GÖKTEPE 2023 yılında dizi sektörüne kazandırdığı başarılı oyuncularla adından söz ettirmeye başladı .


Başarılı menajer ELİF GÖKTEPE 2020 yılının sonlarında aylarında  kurduğu LN MENAJERLİK ile sektöre kazandırdığı birçok başarılı oyuncu ile yapımcıların ve oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı .

 


  EN BÜYÜK İSTEĞİM OYUNCULARIMI SADECE OYUNCULUKLARI İLE ANILMASI DEĞİL KARAKTERLERİ İLE ANILMASI

Şirketimi açarken sektörde en iyisi olmak için değil en çok yeni başlangıçları zirveye çıkartmak diyen başarılı menajer ELİF GÖKTEPE ; bunun yanında oyuncularımın karakterleri ve duruşları ile de topluma örnek bireyler olmasını istiyorum dedi .

BÜYÜK EMEKLER DAİMA BÜYÜK BAŞARILAR GETİRİR 

“ Büyük emekleri daima büyük başarılar getirir , bu  işe başladığım andan itibaren çok büyük emekler verdim ve emeklerimin karşılığını da başarılarımla alıyorum ve almaya da devam edeceğim” diyen başarılı menajer ELİF GÖKTEPE yeni başlayan ve ilerlemek isteyen oyuncuların tercih ettiği nadir menajerler arasında kendine yer buldu .


    İLERLEYEN YILLARDA KENDİMİ YAPIMCI OLARAK GÖRMEK İSTİYORUM

“Çoçukluğumdan bugüne sinema ve dizi kültürünü çok yakından takip ediyorum , eksikleri ve fazlalıkların hepsinin farkındayım . İlerleyen yıllarda kendimi yapımcı olarak görmek ve eksiklikleri ortadan kaldırarak Türk Sinema ve Dizi tarihinde bu alanda en iyi anılan ve tercih edilen yapımcılar arasında görmek istiyorum “ dedi

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir