Kişisel Gelişim Bilgi Paylaşım

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Güncel Bilgi
 4. »
 5. EBRU ANGELOVA

EBRU ANGELOVA

Başarılı ve güzel oyuncu EBRU ANGELOVA

Ekodijitalim Ekodijitalim -
250 15

2001 Bulgaristan Shumen (Şumnu) doğumlu Başarılı oyuncu ve model EBRU ANGELOVAkimdir ?
Oyunculuğa başlaması çocukluk hayalinin sebep olduğu, Bulgaristanda müzik okulundayken hayali hep oyunculuk olan EBRU ANGELOVA karakterden karaktere girmeyi seven hatta bazen aynanın önünde kendini kötü kız karakteri olarak oynadığını gören ve annesine oyunlar canlandırmalar yapan güzel oyuncu bir anda neden bunu sahneye taşımayayım diye düşüncesi ile kendisini oyunculuk üzerine eğitimlere adadı.

 

İlk projesi 2020 Alev alev dizisi yönetmeni Ahmet katıksız ile olan başarılı oyuncu EBRU ANGELOVA ; en keyif aldığı projesi de “Son Şans” Jale atabey yönetmenliğinde olmuştur.

 

Oyunculuk kariyerinde yapımını gold yapımın üstlendiği Erkek Severse dizisi,atv de yayınlanan Destan dizisi gibi gibi projelerde rol alan başarılı oyuncu EBRU ANGELOVA, idol aldığı oyuncuları Binnur Kaya,Merve Dizdar,Beren Saat gibi başarılı oyuncular olduğunu belirtti .

 

Kendisini nerede görmek istediğini sorduğumuzda başarılı oyuncu EBRU ANGELOVA “Görmek isterim değil aslında görüyorum ve bana sorsanız bunun için yeterince emek veriyorum dizi film izleyen insanlar sadece izliyorlar ama bunun arkasında ne kadar  emek olduğunu az kişi bilir bundan 3 sene önce oyunculuk eğitimi alırken çok sevdiğim bir hocamın bir sözü vardı; oyunculuk  aşktır ve sen birine aşık olduğunda onu da kendine aşık etmek zorundasın eğer birşeyi çok istiyorsan sadece istemek yeterli olmaz düşeceksin kalkacaksın taşlara takılacaksın ve aynı ayakkabı ile o yolda koşmaya devam edeceksin hiçbirşey hemen olmaz ama inanın bana olduğu gün diyeceksiniz ki bütün o uykusuz gecelerime değmiş evet yıllar sonra kendimi başarılı işini iyi yapan ve herkesten sevilen bir oyuncu olmak” diye belirten başarılı oyuncu EBRU ANGELOVA 2024 yılına bomba gibi hazırlanıyor.

 

 

 

İlgili Yazılar

15 Yorum

 1. TugiRapa - -

  Amazing ?

 2. leyla - -

  2024 projelerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

 3. Aylin - -

  Sabırsızlıkla bekliyoruuzzz

 4. Cengiz - -

  Sabirsizlikla bekliyoruzzz

 5. Nevi - -

  Seni seviyorum,başaracagına inaniyorum ❤

 6. Nevi - -

  Seni seviyorum,başaracagını biliyorum ❤

 7. Abdullah - -

  Bu kızı izlemeye bayılıyorum ve 2024 de bomba gibi gelecek olanlar için ise sabırsızlıkla heyacanlı bir şekilde bekliyorum seni seviyoruz..

 8. Kübra Çelik - -

  Hayatimda tanıdığım en karakterli en düzgün ve en doğal kadın diyebilirim. Yürüdüğün bu yolda çok başarılısın daha da güzel yerlere geleceğine inanıyorum. Seni izlemeye bayılıyorum. Ekranlarin senin gibi yüzlere ihtiyacı var umarim uzunca yıllar seni izleriz…

 9. Fatma - -

  Çok heyecanliiiiiii❤️

 10. Zeliha Yel - -

  Kalbin ,yüzün ,hepsi birbirinden güzel yolun açık başarıların daim olsun

 11. Pinar Cytheree - -

  Yolun açik olsun Ebru ❤️??

  1. Yağmur - -

   Bu yolda canla başla gecesini gündüzüne katan güzel yürekli kadın 2024 senin yılın olsun umarım çabalarının karşılığını en güzel şekilde alırsın ki alacağından eminim. Seni izlemeye bayılıyorum. Gururumuzsun?

 12. Tati - -

  Başarıların daim olsun güzelim sabırsızlıkla bekliyoruz seni seviyorum ❤️❤️❤️☘️

 13. Nuray - -

  Benim GURURUM sağında solunda her daim yanında olacağım! Yolun açık olsun❤️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir