Kişisel Gelişim Bilgi Paylaşım

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Güncel Bilgi
 4. »
 5. Batuhan Uygul

Batuhan Uygul

Başarılı oyuncu Batuhan Uygul gözünü 2024 yılına dikti. 2024 yılına damga vuracak olan Batuhan Uygul emin adımlarla ilerliyor .

Ekodijitalim Ekodijitalim -
345 32

1997  Antalya doğumlu genç ve başarılı oyuncu Batuhan Uygul lisede  müzik öğretmeni Kemal Tufan Turgut’un Hastane önü incir ağacı oyununda Asker rolünü canlandırmasıyla onu keşfetti ve tiyatroya yönlendirmesi ile oyunculuk kariyerine adım attı. Daha sonra asıl memleketi olan  İstanbul’a taşındıktan sonra  ve oyunculuk kariyerinde ilerlemeye başladı .

 

 

İlk projesi Show TV de yayınlanan Tehlikeli Karım dizisinde aldığı küçük rolle izleyicilerin ve yapımların dikkatini çektikten sonra Söz dizisiyle aynı yılda ikinci projesine adım attı.

 

En keyif aldığı projeler arasında yer alan ve oyunculuk  hayatında  önemli bir yere sahip olan festival projesi “ID 2020” projesi ile  ilk kez başrol olarak oynayan  ve Kanada ve Portekiz’den ödüller alan başarılı oyuncu Batuhan Uygul bir diğer keyif aldığı projesi  ise İstanbul valiliğinin 30 Ağustos Zafer Bayramına özel “Büyük Taarruz” projesi olarak belirtti . Afyon Kocatepe’de kahramanlık destanı alan çetmili karaali ve oğlu Mehmet’in hikayesini konu alan  projede Onbaşı Mehmet’i canlandırdı. “Benim için çok kıymetli ve heyecanlı bir proje olmuştu bana çok şey kattı.” cümlelerini kullandı.

 

İdol aldığı oyuncu Aras Bulut İynemli olarak belirten başarılı oyuncu Batuhan Uygul bu doğrultuda ilerleyerek daha iyi yerlere gelmek için eğitimlere devam ediyor .

 

Oyunculuk sektörü için en önemli hedefi “Kendimi, seçtiğim bu yolda insanlara örnek olabileceğim, insanlara birşeyler katabileceğim projelerde görmek istiyorum.” diyen başarılı oyuncu Batuhan Uygul kariyerinde ve sektörde en çok mütevazi tavırları ve karakteri ile ön plana çıkıyor .

2023 de bulunduğu projeler;

Teşkilat
Ömer
Alparslan Büyük Selçuklu
O kız
Tuzak
Leylifer (yayına girmedi, şuanda yurtdışında yayınlanıyor)

yer alan başarılı oyuncu gözünü 2024 yılında başarılara dikmiş durumda.

 

İlgili Yazılar

32 Yorum

 1. AZEL MEDYA - -

  Kendisine başarılı bir kariyer diliyoruz

 2. Seniha Keles - -

  Başarılarının devamını dilerim ☘️

  1. Halime - -

   Oyunculuğu ve insanlığıyla her zaman en iyi yerlere geleceğine inandığım biri. Canım arkadaşım başarılarının devamını dilerim

 3. Burhan Durmuş - -

  Başarılarının devamını dilerim kardeşim

 4. Meryem - -

  Başarılarının devamı dilerim yetenekli çocuk ☀️

 5. Elena - -

  Çok k başarılı maşallah, Allah her konuda yolunu açık etsin. Seviliyorsun Batuhan Uygul.

 6. Gönül Nurten Uygul - -

  Seninle gurur duyuyoruz Yolun açık olsun ?

 7. Beste - -

  Oyuncu olunmaz.Oyuncu doğulur.Tam da Batuhan gibi.Kendisi çok yetenekli bir sanatçı.Hep başarılı olacağından şüphem yok.Yıldızsın.Parla Batuhan Uygul ☆

 8. isabel - -

  basarılarının devamı bekliyoruzz??

 9. Filiz Özdilek - -

  Seni tanıdığım günden beri hep inandım ve inanmaya da devam ediyorum biliyorum ki bir gün o kırmızı halı da yürümene şahit olacağım ve uluslararası en başarılı actor ödülünü alıcaksın??? Başarının her yerde ışık saçıp insanların gönlünü fethetmeye devam et adam??Seninle gurur duyuyorum ?

 10. Bernaa Zg - -

  Gurur kaynağımız ?

 11. Murathan Ö. - -

  Adam işi biliyor. Çizgisini hiç bozmadı. Helal olsun

 12. Muhammet Hüseyin - -

  Sektöre yeni yetenekli insanlar gerekiyor. 2024 böyle geçer umarım.

 13. Hatun kurt - -

  Biliyordum yıllardır söylediğim tek şey çok başarılısın bigün laik oldugun noktalarda seni göreceğimi hep söylerdim ki sen bunu fazlasıyla hakediyorsum ufakta olsa rolüne adapte olabilmek adına aylarca rol kimliğiyle bütünleşip yaşayan adamdan başka birsey beklenmezdi bunlar daha başlangıç yolun hep açık olsun yanında arkandayız pes etmedin etmezsin de çok mutluyum istedigini aldığını gördükçe gururlanıyorum iyiki tanıdım seni güzel dostum

 14. Pınar Taşsseven - -

  Başarılarının devamını dilerim canım

 15. Meltem bayram - -

  Seni anlatmak bira uzun zaman alır ama şunu söylemeliyim ki her zaman o dik duruşundan taviz vermeyen saygılı ideallerini bilip peşinden koşan bir Batuhan her şeyin ennnnn ennn iyisini hakediyorsun başarıların daim olsun canım

 16. Mesut - -

  Başarılarının devamını dilerim kardeşim

 17. Cans - -

  Çok yetenekli ve başarılı biri yolun canım

 18. Dilber çuha - -

  Harika bir kişiliğe sahip ender insanlardan biridir Batuhan. Mütevazi saygılı terbiyeli kültürlü ve vatanını seven güzel bir insandır. Kendisine başarılar dilerim. Yolu açık olsun.

 19. Poyraz Siles - -

  Batuhan Uygul geleceğin starı olacak yazıyorum buraya

 20. Hione Production - -

  2024’de bizimle de iş yapmanı bekiyoruz Batuhan Uygul 🙂

 21. Dilber Çuha - -

  Çizgisini hiç bozmayan, karakteri çok sağlam oturmuş ve hem çalışkan hem yaratıcı olan iyiki tanıdım dediğim ender insanlardan biridir Batu Uygul. Başarılarının devamını dilerim.

 22. Büşra Parlak - -

  Kendisine başarılar dilerim. Doğruluktan ve dürüstlükten ayrılmayan bir insan oldugundan geleceği parlak. Yolu açık olsun

 23. Damla Çuha - -

  Kendisine başarılar diliyorum. Yolu açık olsun. Çalışkanlığıyla her işinde patlayıp yükselecektir.

 24. Güneş Demir - -

  Merhaba başarılarının devamını dilerim iyi yerlere en kısa zamanda gelicenizi biliyorum o ışık sizde var Batuhan bey

 25. Azanulbizar - -

  Merhaba, Batuhan çok iyi bir oyuncu ve çok iyi bir dosttur, kendisini sonuna kadar yaptığı bütün işlerde destekliyor ve başarısını diliyorum. Sen bir efsanesin dostum bütün güzellikler seninle olsun

 26. Ennur - -

  Daha nice güzel projelerde görmek dileğiyle, yolun açık olsun .

 27. Sevda aydınoğlu - -

  Batu kimdir derseniz: Doğru. Dürüst, çalışkan, özverili, yardımsever ve vatan aşığı derim. Bunun yanında yaratıcı ve kişilikli derim. Tanıyanlar çok şanslı tanımayanlar için ise bir gün yollarının kesişmesini dilerim. Yolun açık olsun saygılı arkadaşım. Başarılarının devamını dilerim.

 28. Cengiz yıldırım - -

  Merdivenleri hazmederek çıktın. Adım adım. Her basamak senin için bir önem taşıdı. Hiç bir basamağı atlamadın. Sabırla ilerledin gerekli özeni vererek. Bu sebeple işinde güzel fırsatlar seni yakalayacak bulacaktır. Zirveye doğru başarıların daim olsun.

 29. Berke - -

  Başarıların daim olsun abilerin gülü?

 30. Derya gürpınar - -

  Tebrikler. Başarılar dilerim. Çalışkanlığınla çok iyi yerlere geleceksin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir