Kişisel Gelişim Bilgi Paylaşım

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kişisel Gelişim
  4. »
  5. Barış Güzelaydın kimdir.

Barış Güzelaydın kimdir.

Barış Güzelaydın .

Ekodijitalim Ekodijitalim -
337 0
  1. Barış Güzelaydın kimdir.

Barış Güzelaydın kimdir
İstanbul doğumlu ve 1.82 boyunda olan oyuncu Barış Güzelaydın, oyunculuk kariyerine çocuk yaşlarda tiyatro sahnelerinde adım atmıştır. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi ve No10Studios Sanat Okulu mezunu olan Güzelaydın, ayrıca yönetmen Hilal Saral ile Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi’nde eğitim almıştır.

Başarılı eğitimlerle birlikte deneyimli oyuncu koçlarından özel dersler alarak yeteneğini ileri seviyelere taşıyan Güzelaydın, bu süreçte kamera önü deneyimlerine de adım atmıştır. Arka Sokaklar ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol alan oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisinde Selçuklu Komutanı karakteriyle yer almıştır. Şu anda çekimleri devam eden Sürmeli Sinema Filmi’nde Yiğit karakterini canlandırmaktadır.

Oyunculuk kariyerinde ilerlemek ve yeni projelerde yer almak için kararlılıkla çalışmaya devam eden Güzelaydın, sadece yetenekleriyle değil aynı zamanda disiplinli çalışma prensibiyle de dikkat çekmektedir. Sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen ve gelecekte sektörde adından söz ettirecek isimler arasında yer almayı amaçlayan Barış Güzelaydın’a kariyerinde başarılar diliyoruz ve gelecekteki projelerini heyecanla bekliyoruz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir